×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۳ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش ایسنا، بعد از پایان هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته اول لیگ برتر کشتی آزاد که طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری برگزار شد، برترین کشتی گیران از نگاه کارشناسان سازمان لیگ معرفی شدند.

در نوزدهمین دوره لیگ برتر با برنامه ریزی سازمان لیگ قرار است هر هفته برترین کشتی گیران با نظرسنجی از سرپرستان و ناظران مسابقات و با تایید کمیته فنی سازمان لیگ معرفی خواهند شد.

در هفته نخست لیگ برتر کشتی آزاد، مهرشاد اکبری کشتی گیر وزن ۷۰ کیلوگرم تیم آسانسور و پله برقی بهران-پاس تهران که موفق شد در یک کشتی نزدیک و تماشایی از سد میثم نصیری، کشتی گیر بازار بزرگ ایران با نتیجه ۴-۳ عبور کند، به عنوان برترین و فنی ترین کشتی گیر انتخاب شد.

همچنین در هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی با انتخاب کمیته فنی سازمان لیگ، محمد حسین وند، کشتی گیر وزن ۵۵ کیلوگرم هیات کشتی سیرجان که در دیدار با پویا دادمرز از بازار بزرگ ایران توانست با ارائه فنون تماشایی ۷ بر ۵ برنده شود، به عنوان پدیده مسابقات و برترین فرنگی کار انتخاب شد.

در هفته دوم لیگ برتر کشتی فرنگی نیز کارشناسان، سعید حسین پور، فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم آریوبرزن بهبهان را که توانست آرمان علیزاده را از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ضربه فنی شکست دهد، به عنوان برترین کشتی گیر معرفی کردند. این فرنگی کار توانست در این کشتی فنون زیبایی را به نمایش بگذارد و از سوی حاضران در سالن هم به شدت تشویق شد.

نتایج کامل رقابتهای هفته اول و دوم لیگ برتر کشتی به شرح زیر است:

هفته اول کشتی آزاد:

گروه الف

بازار بزرگ ایران ۸ – آسانسور و پله برقی بهران، پاس تهران ۲ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است.)
۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۱۱ – صابر خانجانی ۵
۶۱ کیلوگرم: محمدباقر یخکشی، برنده ۱۱ – علی حاج آقا نیا ۱
۶۵ کیلوگرم: حسن مرادقلی، برنده ۶- آرش دنگسرکی صفر
۷۰ کیلوگرم: میثم نصیری ۳ – مهرشاد اکبری، برنده ۴
۷۴ کیلوگرم: سید احمد محمدی ۲ – نیما اشفاقی، برنده ۴
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۸- پیمان حیدری ۲
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۲ – جلال زمان صفر
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده ۲- سینا غلامی ۱
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۸- علیرضا رکابی ۱
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده ۲- علیرضا گرزبر ۲

گروه ب

تا ثبت جهانی توس ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی۷ (اسامی تیم توس در ابتدا آمده است.)
۵۷ کیلوگرم: یونس سرمستی صفر – گئورگی ادیشراشویلی، برنده ۱۰
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی صفر – بکا لومتادزه، برنده ۱۰ ضربه فنی
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده ۴ – پیمان بیابانی صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۶ – مسعود کمروند، برنده ۷
۷۴ کیلوگرم: امیرحسین متقی صفر – رضا افضلی، برنده ۱۰
۷۹ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۵ – علیرضا قاسمی ۱
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۶ – رضا بیات، برنده ۷
۹۲ کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار ۳ – حسین شهبازی، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۵ – علیرضا گودرزی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: جعفر شمس ناتری ۱- امین طاهری، برنده ۵

هیأت کشتی خرم آباد ۱ – رعد پدافند ساری ۹ (اسامی تیم خرم آباد در ابتدا آمده است.)
۵۷ کیلوگرم: مصیب شیرزادی ۶ – امیر پرسته، برنده ۷
۶۱ کیلوگرم: شاهین شیری، برنده ۱۴- حسین عبادی ۱۰
۶۵ کیلوگرم: محمدجواد میرزائیان ۲- سید محمد حسینی، برنده ۳
۷۰ کیلوگرم: سهراب ادهم خلیلی ۲- حسین مصطفوی، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: احمد دولت شاهی ۲- محسن مصطفوی، برنده ۵
۷۹ کیلوگرم: رضا شمس الدینی ۷- سعید غلامی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: محسن رضایی ۶ – مرصاد مرغزاری، برنده ۱۹
۹۲ کیلوگرم: سیاوش ملکی فرد صفر- سید مجید ساداتی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: میثم نامداری ۳ – دانیال شریعتی، برنده ۵
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا حسنوند ۵ – وحید یوسفوند، برنده ۵

هفته اول کشتی فرنگی:

گروه الف:

هیأت کشتی سیرجان ۲ – بازار بزرگ ایران ۸ (اسامی تیم سیرجان در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینی وند، برنده ۷- پویا دادمرز ۵
۶۰ کیلوگرم: امیرمحمد یارمحمدزهی ۶- مهرداد مردانی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: شاهین بداغی صفر- سامان عبدولی، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۴- جواد رضایی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: بهرام معروف خانی صفر- محمدرضا گرایی، برنده ۹ ضربه فنی
۷۷ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۱۳- پژمان پشتام ۲
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی ۳- مهدی ابراهیمی، برنده ۳
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی ۱- مهدی فلاح، برنده ۳
۹۸ کیلوگرم: وحید دادخواه ۱- علی اکبر حیدری، برنده ۵
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی صفر- امیر قاسمی منجزی، برنده ۹

هیأت کشتی خراسان جنوبی ۸ – شهدای مدافع حرم قم ۲ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مسلم نادری خادم ۶ – مهدی قربانی، برنده ۱۳
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده ۱۳- محمدامین جبالی فر ۳
۶۳ کیلوگرم: محمود سلیمی ۳- رضا مردی، برنده ۴
۶۷ کیلوگرم: مصطلفی کایدخورده، برنده ۹- مهدی مرادحاصلی
۷۲ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۹ – ابوالفضل زینتی رفاه ۵
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۹ – محمدمهدی مشهدی ۱
۸۲ کیلوگرم: مهرداد بهرامی، برنده ۵- علی زینتی رفاه ۱
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۶- محمدعلی حیدری ۲
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۵- محمدصادق عبدالهی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: شادمان عظیمی، برنده ۸- شاهرخ میکائیلی صفر

گروه ب

آریوبرزن بهبهان ۱- سیناصنعت ایذه ۹ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: هادی شعبانی، برنده ۸- امید احمدی صفر
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی صفر- میلاد رضانژاد، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: علیرضا رسول زاده صفر- رضا عباسی، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: امین برزگر صفر – یوسف حسینوند، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: مهران داداشی ۵- عابد بابکان، برنده ۷
۷۷ کیلوگرم: مهدی جوهر صفر- هادی علیزاده پورنیا، برنده ۶ ضربه فنی
۸۲ کیلوگرم: مجتبی اله یاری صفر- علی شریفی، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: علی منصورزاده ۱- امید محمودی، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: سعید حسین پور صفر- محمد بیرانوند، برنده ۹
۱۳۰ کیلوگرم: علیرضا دولتشاهی صفر- پارسا نظری، برنده ۹

دانشگاه آزاد اسلامی ۸ – رعد پدافند نوشهر ۲ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مهرگان جهانگیری، برنده ۳ – محمد حسینوند پناهی ۲
۶۰ کیلوگرم: بهروز ملکی، برنده ۱۰- محمد حاجی وند یک
۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی صفر- آرمین محب ثابت، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: امین سوری، برنده ۸ – نیما اسماعیلی صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۱۰ – مرتضی پورعیسی ۲
۷۷ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۱- بهنام افشارنیک، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴- مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۵- محمد ابراهیمی ۱
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۱۰ ضربه فنی- مرتضی الغوثی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی، برنده ۸- نویداله قلی نوه سی صفر

هفته دوم کشتی فرنگی:

گروه الف:

شهدای مدافع حرم قم صفر – بازار بزرگ ایران ۱۰ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مهدی قربانی ۱- پویا دادمرز، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: محمدامین جبالی فر صفر- شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی صفر- سامان عبدولی، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: مهدی مرادحاصلی ۱- محمد الیاسی، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفا ۴- علی ارسلان، برنده ۷ ضربه فنی
۷۷ کیلوگرم: محمدمهدی مشهدی صفر- پژمان پشتام، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: علی زینتی رفا ۱- مهدی ابراهیمی، برنده ۱
۸۷ کیلوگرم: محمدعلی حیدری ۱- مهدی فلاح، برنده ۸
۹۷ کیلوگرم: صادق عبدالهی ۱- علی اکبر حیدری، برنده ۷
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی صفر- شهاب قوره جیلی، برنده ۹

هیأت کشتی خراسان جنوبی ۴- هیأت کشتی سیرجان ۶ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مسلم نادری خادم صفر- محمد حسینی وند، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری ۱- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: محمود سلیمی ۵- شاهین بداغی، برنده ۷
۶۷ کیلوگرم: مصطفی کایدخورده ۱- محمدرضا مختاری، برنده ۱
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده ۹- بهرام معروف خانی صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور ۱- رسول گرمسیری، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: مهرداد بهرامی، برنده ۷- میلاد خسروی ۲
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۶- سامان عزیزی، ۲
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۲- وحید دادخواه صفر
۱۳۰ کیلوگرم: شادمان عظیمی صفر- علی اکبر یوسفی، برنده ۶

گروه ب

رعد پدافند نوشهر ۱ – سیناصنعت ایذه ۹ (اسامی تیم نوشهر در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مهران محسنی ۴- علی نوربخش، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: محمد حاجی وند ۱ – ایمان محمدی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۲- رضا عباسی، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۴- جواد صابری ۳
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه صفر- مالخاز آمویان، برنده ۸
۷۷ کیلوگرم: رضا محمدی ۱- هادی علیزاده پورنیا، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده صفر – عباس مهدی زاده، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: محمدرضا رمضانی صفر- کیوان رضایی، برنده ۸
۹۷ کیلوگرم: مرتضی الغوثی صفر- محمد بیرانوند، برنده ۴
۱۳۰ کیلوگرم: نویداله قلی نوه سی ۱- پارسا نظری، برنده ۴

دانشگاه آزاد اسلامی ۶- آریوبرزن بهبهان ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: محمد دانیالی ۶- هادی شعبانی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: مهدی قادری صفر- عباس چنانی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۵ ضربه فنی- یاسین محسن نژاد صفر
۶۷ کیلوگرم: امین سوری، برنده ۱۰- امین برزگر ۴
۷۲ کیلوگرم: محمدسعید عزیزی ۷- مهران داداشی، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۰- علیرضا مرادی ۶
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴- شاهین شریعتی صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۱۰- علی منصورزاده ۲
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده ۲- سعید حسین پور، برنده ۵ ضربه فنی
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود نعمت چکانی، برنده ۸- علیرضا دولت شاهی صفر

انتهای پیام

منبع این مطلب

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true